tattoo

kontakt

przygotowanie

rozmiar i położenie

Zanim napiszesz do mnie z pomysłem na wzór przemyśl, jak duży powinien być i w jakim miejscu, chociażby ogólnie. Już po przygotowaniu projektu możemy dostosować trochę jego rozmiar ale informacja, czy pracujemy na pięciu czy dwudziestu pięciu centymetrach zupełnie zmienia i koncept i cenę – w obie strony. Tak jak duży tatuaż może być prosty, tak mały i skomplikowany nie jest bardzo dobrym pomysłem – szczegóły po latach moga się rozmyć na zbyt małym wzorze (szczególnie jeśli chodzi o napisy).

kolor

Lubisz dosłowną tęczę barw czy wolisz czarny i biały? Będzie dużo gradientów czy bloki solidnie wypełnionych kolorów? Bardzo dobrze jest wiedzieć jak najwięcej, zanim podejdę do projektowania.

skomplikowanie

Lekko poruszone w sekcji 'rozmiaru’ – preferujesz cienkie linie, old school z grubymi liniami i ciężkimi gradientami, watercolour? A może chcesz połączyć kilka styli? Dobrze jest sprawdzić, w jakim stylu zazwyczaj pracuje tatuażysta ale niech nie zniechęci cię fakt, że nie mam dokładnie tego czego szukasz w portfolio – lubię eksperymentować i próbować nowych rzeczy.

zdjęcia poglądowe

Kiedy się ze mną kontaktujesz podeślij kilka zdjęć. Nie tylko tego, co chcesz mieć wytatuowane, ale również stylu tatuażu, który cię interesuje. Oczywiście zaprojektuję wzór specjalnie dla ciebie, ale jednak obraz mówi więcej (i szybciej) niż tysiąc słów wyjaśniania. Prawdopodobnie widziałam inne rzeczy niż ty, mamy inne wyobrażenia – pomóz mi stworzyć dla ciebie coś pięknego.

masz dodatkowe pytania?

Najszybciej złapiesz mnie mailowo lub na Instagrame, pisz, pytaj, postaram się jak najszybciej odpisać.